İSMAİL YK FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları Empty Evlilik Mesajları

Mesaj  Admin Paz Mayıs 18, 2008 4:19 pm

maviler giyer denizim olursun yeşiller giyer siyahlar giyer gecem olursun kim bilir belki birgünde beyazlar giyer benim olursun

EVLİLİK ÇOK KUTSAL HERKES BU KUTSALLIĞI ANLAYAMAZ AMA BİZ BİR BİRİMİZE ÖYLE KUTSALIZ Kİ HİÇ KİMSE BUNU BOZAMAZ

sensizlik yalan seninle olmak masal gibi gelir bana;ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna...benimle evlenirmisin aşkım?

Benimle EVLENİRMİSİN aşkım..?

UNUTMAYIN KI PAYLASTIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR, EVLILIK GIBI BIR NOKTAYLA EBEDILESTIRDIGINIZ SEVGINIZIN HEP COGALMASINI DILERIM. MUTLU BIR YASAM DILEGIYLE...

yetmiyor sabah öpüslerin, yetmez oldu aksam sevislerin. Keske karn olacagima, olsaydim ellerin, dudaklarin, gözlerin

hayatta ya tozu dumana katarsin yada tozu dumani yutarsin...tozu dumana katmaya var misin??

Amacımız acizaneyi taciz değil bilakis efkari umumiyede minik bir aile ocağı tüttürmektir

YOKLUGUN YAĞMURA YAZI YAZMAK KADAR ZOR.VARLIĞIN YAŞAM KADAR KUTSAL.SEN NEFES KADAR ÖNEMLİ,CANIM KADAR DEGERLİSİN BENİMLE EVLENİR MİSİN ?
Büyük coşkunuzu tüm içtenliğimle paylaşıyorum. Dilerim bu ilk nikahınız, son nikahınız olur.
Admin
Admin
İsmail Yk
İsmail Yk

http://ismail-yk.benimforum.org

- Similar topics